INFANTIL MASCULÍ 2008 i INFANTIL FEMENÍ 2008-2009

INFANTIL MASCULÍ 2008

PosEquipPVEPPts
1FOUR MAGICS24220268
2RAPTORS24200464
3Plus50024182462
4Els petits follets24181561
5Els Mesies24143755
6Nicknames24141953
7Els Visigots24123951
8Los cazadores241111247
9UNITED GOALS24711639
10San Mauro24601836
11NEWEGGS23501833
12CORRECAMINS (NO PRESENTAT)22002222
13Los Astral (NO PRESENTAT)21002121

INFANTIL FEMENÍ 2008-2009

PosEquipPVEPPts
1PICS24200464
2Les Happy Flowers24190562
3Enzines24171659
4BOOM GIRLS24163559
5el team24161757
6Les cagationeres241221050
7FAK SAPOS24921344
8Jetlag24901542
9Les Oompa-loompas24711639
10Les Serps24202228
11NO NAME YET (NO PRESENTAT)24002424

PARTITS

3 - 14
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C1

Plus500 — FOUR MAGICS

5 - 15
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C2

San Mauro — Los cazadores

6 - 6
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A1

Els Mesies — Els Visigots

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A2

RAPTORS — CORRECAMINS

5 - 12
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B1

NEWEGGS — Els petits follets

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B2

Nicknames — Los Astral

11 - 7
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C1

Plus500 — Los cazadores

16 - 12
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C2

FOUR MAGICS — Els Visigots

7 - 9
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A1

San Mauro — UNITED GOALS

7 - 5
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A2

Els Mesies — Els petits follets

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B1

RAPTORS — Los Astral

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B2

NEWEGGS — CORRECAMINS

7 - 8
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B2

Nicknames — Els Visigots

3 - 5
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A1

Plus500 — Els Visigots

2 - 2
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A2

Los cazadores — UNITED GOALS

4 - 7
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B1

FOUR MAGICS — Els petits follets

15 - 7
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C1

Els Mesies — Nicknames

10 - 6
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C2

RAPTORS — NEWEGGS

12 - 6
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B2

Els Visigots — UNITED GOALS

12 - 9
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C2

Plus500 — UNITED GOALS

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A1

Els petits follets — CORRECAMINS

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A2

Los cazadores — Los Astral

8 - 6
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B1

FOUR MAGICS — Nicknames

3 - 2
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B2

San Mauro — NEWEGGS

9 - 8
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C1

Els Mesies — RAPTORS

8 - 7
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B2

Plus500 — Els petits follets

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C1

UNITED GOALS — Los Astral

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C2

Nicknames — CORRECAMINS

6 - 4
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A1

Los cazadores — NEWEGGS

6 - 4
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A2

FOUR MAGICS — RAPTORS

5 - 8
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B1

San Mauro — Els Mesies

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A2

Plus500 — Los Astral

14 - 5
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B1

Els petits follets — Nicknames

3 - 9
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B2

UNITED GOALS — NEWEGGS

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C1

Els Visigots — CORRECAMINS

10 - 12
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C2

Los cazadores — Els Mesies

10 - 4
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A1

FOUR MAGICS — San Mauro

12 - 6
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A1

RAPTORS — San Mauro

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 1

Plus500 — CORRECAMINS

0 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 2

Los Astral — NEWEGGS

1 - 3
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 3

Els petits follets — RAPTORS

0 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 4

UNITED GOALS — Els Mesies

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 5

Els Visigots — San Mauro

0 - 2
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 6

Los cazadores — FOUR MAGICS

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 6

Els petits follets — Nicknames

1 - 2
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 1

Nicknames — RAPTORS

3 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 2

Plus500 — NEWEGGS

0 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 3

Los Astral — Els Mesies

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 4

San Mauro — CORRECAMINS

0 - 5
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 5

UNITED GOALS — FOUR MAGICS

1 - 2
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 6

Els Visigots — Los cazadores

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 1

UNITED GOALS — Els Visigots

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 2

Els petits follets — Los cazadores

3 - 2
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 3

Plus500 — RAPTORS

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 4

Els Mesies — CORRECAMINS

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 5

Nicknames — San Mauro

0 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 6

Los Astral — FOUR MAGICS

0 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 1

Plus500 — Els Mesies

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 2

RAPTORS — CORRECAMINS

0 - 4
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 3

NEWEGGS — FOUR MAGICS

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 4

Nicknames — Los cazadores

0 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 5

Los Astral — Els Visigots

3 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 6

Els petits follets — UNITED GOALS

0 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 1

Los Astral — Els petits follets

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 2

NEWEGGS — CORRECAMINS

4 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 3

Nicknames — UNITED GOALS

3 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 4

RAPTORS — Los cazadores

1 - 2
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 5

Els Mesies — FOUR MAGICS

1 - 2
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 6

Plus500 — San Mauro

0 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 2

Nicknames — Els Visigots

2 - 5
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 1

San Mauro — NEWEGGS

2 - 3
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 1

Plus500 — FOUR MAGICS

0 - 3
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 2

San Mauro — Los cazadores

2 - 2
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 3

Els Mesies — Els Visigots

5 - 2
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 4

RAPTORS — UNITED GOALS

2 - 3
INFANTIL MASCULÍ 2008
Camp de futbol 1 les comes 5

NEWEGGS — Els petits follets

22 - 16
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C2

FOUR MAGICS — Els Visigots

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A1

UNITED GOALS — CORRECAMINS

13 - 18
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A2

Els Mesies — Els petits follets

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B1

RAPTORS — Los Astral

0 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B2

NEWEGGS — Nicknames

25 - 16
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C1

Plus500 — Los cazadores

13 - 22
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B1

UNITED GOALS — Nicknames

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A1

Los cazadores — CORRECAMINS

28 - 22
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A1

Plus500 — Els Visigots

22 - 17
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B1

FOUR MAGICS — Els petits follets

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B2

San Mauro — Los Astral

16 - 24
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C1

Els Mesies — Nicknames

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C2

RAPTORS — NEWEGGS

23 - 22
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A2

Plus500 — UNITED GOALS

14 - 22
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A2

Els Visigots — Els petits follets

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B1

Los cazadores — Los Astral

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B2

FOUR MAGICS — CORRECAMINS

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C1

San Mauro — NEWEGGS

13 - 21
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C2

Els Mesies — RAPTORS

19 - 16
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B2

San Mauro — Els Mesies

19 - 19
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A1

Plus500 — Els petits follets

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A2

UNITED GOALS — Los Astral

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B1

Els Visigots — CORRECAMINS

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B2

Los cazadores — NEWEGGS

20 - 18
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C1

FOUR MAGICS — RAPTORS

23 - 25
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C2

San Mauro — RAPTORS

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B1

UNITED GOALS — NEWEGGS

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A1

Plus500 — Los Astral

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A2

Nicknames — CORRECAMINS

15 - 38
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B1

Els Visigots — RAPTORS

16 - 20
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B2

Los cazadores — Els Mesies

37 - 13
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B1

FOUR MAGICS — San Mauro

13 - 10
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C2

Plus500 — Nicknames

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B1

Els petits follets — CORRECAMINS

16 - 17
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent B2

UNITED GOALS — Els Mesies

29 - 20
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C1

Els Visigots — San Mauro

13 - 19
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent C2

Los cazadores — FOUR MAGICS

23 - 14
INFANTIL MASCULÍ 2008
Pavelló polivalent A2

Nicknames — Els petits follets

4 - 8
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri E1

Nicknames — RAPTORS

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri E2

Plus500 — CORRECAMINS

0 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri F1

Los Astral — Els Mesies

8 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri F2

Els petits follets — San Mauro

0 - 5
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri F1

UNITED GOALS — FOUR MAGICS

0 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri F2

Los Astral — FOUR MAGICS

0 - 3
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri E1

UNITED GOALS — Els Visigots

9 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri E2

Els petits follets — Los cazadores

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri F1

Plus500 — CORRECAMINS

0 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri F2

NEWEGGS — Els Mesies

4 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri F1

Nicknames — San Mauro

2 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri E2

Els Visigots — Los cazadores

14 - 3
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri G2

Els petits follets — UNITED GOALS

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri E1

Plus500 — CORRECAMINS

9 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri E2

RAPTORS — San Mauro

0 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri F1

NEWEGGS — FOUR MAGICS

1 - 3
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri F2

Nicknames — Los cazadores

0 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri F1

Los Astral — Els Visigots

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri E2

RAPTORS — CORRECAMINS

11 - 4
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri G2

Plus500 — San Mauro

0 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri E1

Los Astral — Els petits follets

0 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri E2

NEWEGGS — Els Visigots

2 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri F1

Nicknames — UNITED GOALS

7 - 3
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri F2

RAPTORS — Los cazadores

4 - 11
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri F1

Els Mesies — FOUR MAGICS

0 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri G2

CORRECAMINS — Los cazadores

6 - 2
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri E1

Els Mesies — Els Visigots

9 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri E2

RAPTORS — UNITED GOALS

0 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri F1

NEWEGGS — Els petits follets

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri F2

Nicknames — Los Astral

8 - 4
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri F1

Plus500 — FOUR MAGICS

0 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri G2

NEWEGGS — Nicknames

0 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri E1

CORRECAMINS — Los cazadores

5 - 4
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri E2

FOUR MAGICS — Els Visigots

0 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri F1

San Mauro — UNITED GOALS

5 - 7
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri F2

Els Mesies — Els petits follets

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri F1

RAPTORS — Los Astral

1 - 0
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri E1

Plus500 — San Mauro

0 - 1
INFANTIL MASCULÍ 2008
Sala de barri E2

NEWEGGS — Els Mesies

0 - 11
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C1

Les Serps — Les cagationeres

5 - 4
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C2

PICS — BOOM GIRLS

4 - 6
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A1

FAK SAPOS — Les Oompa-loompas

0 - 1
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A2

NO NAME YET — el team

7 - 15
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B1

Les Happy Flowers — Enzines

3 - 19
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C1

Les Serps — BOOM GIRLS

10 - 5
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C2

Les cagationeres — Les Oompa-loompas

4 - 3
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A1

PICS — el team

2 - 10
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A2

FAK SAPOS — Enzines

18 - 4
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B1

Les Happy Flowers — Jetlag

3 - 13
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A1

Les Serps — Les Oompa-loompas

2 - 4
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A2

BOOM GIRLS — el team

4 - 12
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B1

Les cagationeres — Enzines

4 - 6
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B2

FAK SAPOS — Jetlag

0 - 1
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C1

NO NAME YET — Les Happy Flowers

5 - 3
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B1

Jetlag — el team

1 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B2

BOOM GIRLS — NO NAME YET

1 - 23
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C1

Les Serps — PICS

9 - 24
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C2

Les Oompa-loompas — Enzines

2 - 7
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A1

Les Serps — el team

5 - 4
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A2

Les cagationeres — Jetlag

10 - 9
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B1

PICS — Les Happy Flowers

1 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B2

FAK SAPOS — NO NAME YET

3 - 22
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B2

Les Serps — Enzines

11 - 10
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C1

Les Oompa-loompas — Jetlag

9 - 15
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C2

BOOM GIRLS — Les Happy Flowers

1 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A1

Les cagationeres — NO NAME YET

9 - 4
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A2

PICS — FAK SAPOS

4 - 10
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B1

el team — Les Happy Flowers

1 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B2

Les Oompa-loompas — NO NAME YET

12 - 4
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C1

BOOM GIRLS — FAK SAPOS

7 - 8
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C2

Les cagationeres — PICS

16 - 6
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C2

Enzines — Jetlag

1 - 2
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 2

Les Serps — Jetlag

1 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 3

Enzines — NO NAME YET

3 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 4

el team — FAK SAPOS

0 - 7
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 5

Les Oompa-loompas — PICS

3 - 2
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 6

BOOM GIRLS — Les cagationeres

1 - 3
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 6

Les Serps — Les Happy Flowers

1 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 1

Jetlag — NO NAME YET

0 - 3
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 4

Enzines — pics

1 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 5

el team — Les cagationeres

0 - 5
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 6

Les Oompa-loompas — BOOM GIRLS

1 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 2

Les Serps — NO NAME YET

1 - 4
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 3

Les Happy Flowers — FAK SAPOS

0 - 4
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 4

Jetlag — PICS

0 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 5

Enzines — BOOM GIRLS

3 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 6

el team — Les Oompa-loompas

1 - 3
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 2

Les Happy Flowers — Les cagationeres

1 - 3
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 3

Les Serps — FAK SAPOS

0 - 1
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 4

NO NAME YET — PICS

0 - 4
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 5

Jetlag — BOOM GIRLS

1 - 4
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 6

Enzines — el team

0 - 5
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 6

Les Serps — PICS

2 - 3
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 1

FAK SAPOS — Les cagationeres

0 - 1
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 2

NO NAME YET — BOOM GIRLS

2 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 5

Les Happy Flowers — Les Oompa-loompas

0 - 1
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 6

Jetlag — el team

0 - 2
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 2

Les Serps — Les cagationeres

2 - 1
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 3

PICS — BOOM GIRLS

5 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 4

FAK SAPOS — Les Oompa-loompas

0 - 1
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 5

NO NAME YET — el team

0 - 1
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 6

Les Happy Flowers — Enzines

0 - 2
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 2

Jetlag — Les Happy Flowers

2 - 4
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 4

FAK SAPOS — Enzines

4 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Camp de futbol 1 les comes 5

Les cagationeres — Les Oompa-loompas

7 - 16
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A1

Les Serps — BOOM GIRLS

17 - 15
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A2

Les cagationeres — Les Oompa-loompas

18 - 15
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B1

PICS — el team

14 - 23
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B2

FAK SAPOS — Enzines

18 - 7
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C1

Les Happy Flowers — Jetlag

14 - 26
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A2

Les Serps — Les Oompa-loompas

18 - 18
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B1

BOOM GIRLS — el team

16 - 36
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B2

Les cagationeres — Enzines

17 - 24
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C1

FAK SAPOS — Jetlag

0 - 1
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C2

NO NAME YET — Les Happy Flowers

17 - 20
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A1

Les Oompa-loompas — Enzines

14 - 31
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B1

Les Serps — el team

29 - 20
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B2

Les cagationeres — Jetlag

20 - 25
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C1

PICS — Les Happy Flowers

1 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C2

FAK SAPOS — NO NAME YET

12 - 32
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A1

Les Serps — Enzines

25 - 11
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A2

Les Oompa-loompas — Jetlag

18 - 24
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B1

BOOM GIRLS — Les Happy Flowers

24 - 25
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C1

PICS — FAK SAPOS

1 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C2

Les cagationeres — NO NAME YET

21 - 22
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A1

Enzines — Jetlag

14 - 17
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A2

el team — Les Happy Flowers

1 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B2

Les Oompa-loompas — NO NAME YET

25 - 25
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C1

BOOM GIRLS — FAK SAPOS

11 - 16
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C2

Les cagationeres — PICS

19 - 28
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A1

Les Serps — Jetlag

1 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A2

Enzines — NO NAME YET

22 - 20
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B1

el team — FAK SAPOS

22 - 23
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent B2

Les Oompa-loompas — PICS

32 - 18
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C1

BOOM GIRLS — Les cagationeres

1 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A1

el team — NO NAME YET

26 - 17
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent A2

BOOM GIRLS — PICS

16 - 32
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Pavelló polivalent C1

Les Serps — Les Happy Flowers

0 - 18
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri E1

Les Serps — Les Happy Flowers

2 - 7
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri E2

Enzines — PICS

6 - 1
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri F1

el team — Les cagationeres

1 - 13
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri F2

Les Oompa-loompas — BOOM GIRLS

1 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri G1

Jetlag — NO NAME YET

1 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri E1

Les Serps — NO NAME YET

17 - 1
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri E2

Les Happy Flowers — FAK SAPOS

1 - 7
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri F1

Jetlag — PICS

4 - 3
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri G1

el team — Les Oompa-loompas

9 - 13
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri G2

Enzines — BOOM GIRLS

18 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri E1

Les Happy Flowers — Les cagationeres

1 - 3
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri E2

Les Serps — FAK SAPOS

0 - 1
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri F1

NO NAME YET — PICS

1 - 6
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri F2

Jetlag — BOOM GIRLS

7 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri G1

Enzines — el team

0 - 11
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri E1

Les Serps — PICS

19 - 1
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri E2

Les Happy Flowers — Les Oompa-loompas

1 - 5
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri F1

Jetlag — el team

1 - 1
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri F2

FAK SAPOS — Les cagationeres

0 - 1
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri G1

NO NAME YET — BOOM GIRLS

1 - 6
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri E1

Les Serps — Les cagationeres

2 - 8
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri E2

PICS — BOOM GIRLS

4 - 3
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri F1

FAK SAPOS — Les Oompa-loompas

0 - 1
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri F2

NO NAME YET — el team

9 - 3
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri G1

Les Happy Flowers — Enzines

5 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri E1

PICS — el team

1 - 4
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri E2

FAK SAPOS — Enzines

13 - 1
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri F1

Les Happy Flowers — Jetlag

0 - 18
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri F2

Les Serps — BOOM GIRLS

1 - 1
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri G1

Les cagationeres — Les Oompa-loompas

3 - 1
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri E1

Jetlag — Les cagationeres

1 - 0
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri E2

FAK SAPOS — NO NAME YET

2 - 6
INFANTIL FEMENÍ 2008-2009
Sala de barri F1

Les Oompa-loompas — Enzines